Právě vysíláme

 • 15:25 Na návštěvě v zoo (7)

  Na návštěvě v zoo (7) Koňovití, velbloudovití, lidoopi

  Na návštěvě v zoo je pořad, který vás provede všemi zákoutími brněnské zoologické zahrady. V průběhu deseti dílů se díky průvodcům Janě a Tomášovi, chovatelům a dalším odborníkům ze zoo dozvíte nejrůznější zajímavosti ze světa zvířat. Ať už si potrpíte na chlupaté miláčky, hady a jiné "šupináče" nebo máte raději šelmy či vodní živočichy, na své si určitě přijde každý. Netradiční seznámení s některými členy živočišné říše vám tak umožní zjistit, jaká vybraná zvířata žijí nejen v zoo ale také ve volné přírodě.

  V sedmém dílu se tentokrát seznámíme s čeleďmi koňovitých, velbloudovitých a také s jedním zástupcem lidoopů. A jak tyto kategorie zapadají do chovatelské koncepce brněnské zoo? I na to si odpovíme společně s odborníky a průvodci ze zoo.

 • 15:45 Po našich cyklostezkách (8)

  Po našich cyklostezkách (8) Strážnická vinařská stezka

  Projedeme se stezkami, kam bychom se dostali jen na kole, nabereme inspiraci ....

  Projedeme se stezkami, kam bychom se dostali jen na kole, nabereme inspiraci i směr!  

 • 15:55 Zámecké zahrady (2)

  Zámecké zahrady (2) Kroměříž Podzámecká zahrada

  Vydejme se po vyhlášených zahradách zámeckých načerpat inspiraci aneb ....

  Vydejme se po vyhlášených zahradách zámeckých načerpat inspiraci anebo si jen tak snít.

 • 16:10 Natura (10)

  Natura (10) Ptačí oblasti

  Letem světem přírodou, krajinnými oblastmi, přírodními mokřady, celo ....

  Letem světem přírodou, krajinnými oblastmi, přírodními mokřady, celou mozaikou přírodních společenstev, kde vedle pevného řádu a provázanosti uvnitř každé zvlášť, existuje i souvislost jednoho systému s druhým. Zásahem do jednoho se mohou změnit všechny ostatní.

 • 16:35 Ptáme se za vás (49)

  Ptáme se za vás (49) Dan Přibáň

  Proč je Lucie Bílá nezadaná? Má Jiří Macháček svůj malotraktor? A koli ....

  Proč je Lucie Bílá nezadaná? Má Jiří Macháček svůj malotraktor? A kolik stojí nové šaty Terezy Maxové? Nejen na tyto, ale i na další zvídavé otázky vám odpoví pořad Ptáme se. Zajímaví hosté z české společnosti mají co říct a my víme, na co se ptát.

  Projet trabantem napříč Afrikou je skutečně možné. Dokázat to přišel Dan Přibáň, který se s námi podělil o své zážitky z cest nejen po Africe.

 • 16:55 Splávek (2)

  Splávek (2) Kapr

  Magazín o rybách nejen pro rybáře ....

  Magazín o rybách nejen pro rybáře

  Na kapry jsme se vypravili tentokrát s rybářem Josefem Honkem. Naší cílovou destinací byl rybník Balaton nedaleko Sokolnic.

 • 17:05 Modelové železnice (3)

  Modelové železnice (3) Modelový svět Brno

  Světem vláčků, mašinek, perónů a nádraží vás provede nový cyklus ....

  Světem vláčků, mašinek, perónů a nádraží vás provede nový cyklus Modelové železnice. Pořad vás zavede za těmi nejšikovnějšími modeláři do všech koutů republiky.

  Nedaleko Hlavního nádraží v Brně najdete i další vlakové stanice. Modelový svět s malebnou expozicí miniaturní železniční sítě má dveře otevřené pro malé i velké.

 • 17:15 Jak se co dělá (3)

  Jak se co dělá (3) Horkovzdušný balón

  Lákala vás vždycky tajemství a chtěli jste nahlédnout do zákulisí? Díky ....

  Lákala vás vždycky tajemství a chtěli jste nahlédnout do zákulisí? Díky pořadu "Jak se co dělá" už Vám žádné dveře nezůstanou zavřené. Budete moci nahlédnout tam, kam se běžně nemůžete dostat a zjistit tak, jak vznikají věci, které běžně používáme. Jak se vyrábí balon, co předchází tomu, než se zakousnete do voňavé koblihy a co všechno obnáší výroba ponožek? Nejen tyhle, ale i další zajímavé "exkurze" na Vás čekají v pořadu Jak se co dělá.

  Výroba horkovzdušného balónu od A až do Z.

 • 17:30 X Talk s Lubošem Xaverem Veselým (13)

  X Talk s Lubošem Xaverem Veselým (13) Petr Gazdík

  Chystáme se postupně oslovit každého, kdo ve svém oboru něco dokázal, ....

  Chystáme se postupně oslovit každého, kdo ve svém oboru něco dokázal, něco znamená, případně tu a tam také vytvořil prostor pro rodící se talenty, například mladé politiky. Rádi bychom představili třeba významné české sportovce, vědce, lékaře, jakož i osobnosti, které hýbají českým světem šoubyznysu.

 • 17:55 Jazzbar (8)

  Jazzbar (8) Jazzová ochutnávka

  Užijte si nový lifestylový magazín o jazzu! Čeká vás v něm představení ....

  Užijte si nový lifestylový magazín o jazzu! Čeká vás v něm představení hlavních jazzových stylů, něco málo z jazzové historie i pravidelné reportáže z brněnských koncertů. Zavítáme nejen za českými hudebníky, ale i za návštěvami ze zahraničí. Jazzová scéna v Brně žije!

  Saxofonové trio s názvem Mulligang nebo hravý a divoký jazz kapely Jazoo. Taková je malá ochutnávka z repertoáru Jazzbaru s číslem 8.

Vlna 1129

Vlna 1129
 • Josef Javora – dirigent, absolvent JAMU a  Jiří Najvar – komponista, absolvent JAMU
 • Marta Němečková - koučka
 •  Mgr. Veronika Křížková - koordinátor PR oddělení
 • Ing.Dalibor Ježorek - předseda celiaků

Powered By Themekiller.com