Právě vysíláme

Zajímáte se o práci v mediální  společnosti?  Vyhovuje Vám progresivní a dynamické prostředí televize?  Jste flexibilní a otevření novým způsobům myšlení?  Staňte se jedním z nás a využijte možnosti osobně se podílet na televizním vysílání.

Své profesní životopisy zasílejte naprace@b-tv.cz

Televize Btv hledá nové spolupracovníky na pozice:

Obchodní zástupce

Potřebujeme aktivního a nadšeného obchoďáka se zkušenostmi.

Náplň práce:

  • vyhledávání klientů za účelem inzerce v B-TV
  • vytvoření databáze klientů
  • telefonické kontaktování potenciálních klientů a sjednávání schůzek
  • osobní jednání s klienty
  • uzavírání smluv s klienty a zajištění jejich realizace

Požadujeme:

  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení + samostatnost
  • výhodou jsou zkušenosti v oblasti prodeje
  • řidičský průkaz sk. B
  • živnostenský list

Nabízíme:

  • zajímavou práci v progresivní společnosti
  • potřebné zaškolení a podporu při rozběhu
  • nadstandardní výdělky závislé na objemu realizovaných zakázek + mobilní tarif
  • odměny odvíjející se od výkonnosti

Můžete nás kontaktovat pomocí formuláře :

Kontaktní formulář
* označuje povinné pole

Powered By Themekiller.com