Právě vysíláme

 • 22:15 Žurnál 2017 (52)

  Žurnál 2017 (52) 23-11-2017

  Aktuality z Jihomoravského kraje přináší pravidelně ve vysílání zpr ....

  Aktuality z Jihomoravského kraje přináší pravidelně ve vysílání zpravodajský Žurnál. Zabývá se komunální politikou, problematikou zdravotnictví, sociální tematikou, ekonomikou, nechybějí informace ze společenského života i světa sportu. Vysílací čas Vysílá se od pondělí do pátku v 18:15 a v repríze ve 22:15 .

 • 22:35 Cesty za vínem (3)

  Cesty za vínem (3) Gastronomie

  Co ještě nevíme o víně? Nový magazín BTV nám napoví. Pětidí ....

  Co ještě nevíme o víně? Nový magazín BTV nám napoví. Pětidílný cyklus představuje divákům komplexní filozofii vinařství. Od výběru a pěstování odrůd, sklízení révy, výrobu různých druhů vín, až po moderní gastronomii, ve které má vinařství své nezastupitelné místo. 

 • 22:45 Řemesla na železnici (4)

  Řemesla na železnici (4) Průvodčí

  Řemesla na železnici v promněnách času. Zatímco některá povolání p ....

  Řemesla na železnici v promněnách času. Zatímco některá povolání přetrvala, jiná dávno zanikla. I o nich se dozvíte v pořadu Řemesla na železnici.

 • 23:00 Život z pánve (4)

  Život z pánve (4) Život z pánve 4. díl - Změna je život

  Rady, tipy, návody, recepty z úst těch nejpovolanějších, profesionáln ....

  Rady, tipy, návody, recepty z úst těch nejpovolanějších, profesionálních kuchařů. Hlavní osobou je šéfkuchař Petr Erin Kováč z restaurace Viktoria v Brně-Horních Heršpicích. Zve si zajímavé hosty – kolegy z řad kuchařů, podnikatele, ale i další známé osobnosti. „Povídáme si o různých tématech a drbeme snad o všem, co má něco společného s jídlem,“ říká. „Každý díl má dva hosty na jedno téma, jehož se během rozhovoru držím.“.  Pořad Život z pánve je doplněn vtipnými anketami, zajímavými reportážemi a soutěžemi. „Jeden z diváků může vyhrát oběd, který mu přijdu uvařit až k němu domů,“ dozvídáme se od autora. Na soutěž vhodně naváže další pořad s názvem Dnes u Vás vaří chef! „Vybraného člověka navštívím doma, v jeho bytě, uvařím tam oběd, a druhý den ho pozvu k sobě do profesionální kuchyně. Zapojím ho mezi náš kuchařský tým při přípravě pokrmu,“ dodává Kováč. Dobrá příležitost, jak nahlédnout do zákulisí gastronomického provozu – pro pozvaného hosta i televizní diváky.  

  Hosté pořadu: Zaměstnanci KOČIČÍ KAVÁRNY Kateřina Tichá – trenérka Ve čtvrtém díle Života z pánve si Petr Erin Kováč povídá se zástupci brněnské kočičí kavárny Na Stromě. Dozvíte se, co si tam můžete dát dobrého, jak se o kočičky starají a také jaká jsou pravidla pro návštěvu kavárny, aby se vám i kočičkám posezení u kávy líbilo. Dále nás navštívila trenérka a poradkyně pro výživu Kateřina Tichá. Donesla dokonce ukázku výborného dezertu. Jak změnit své stravovací návyky a udělat něco pro své zdraví? To vše vám poví. Těšit se můžete na reportáž z kočičí kavárny i na anketu z města Brna.

 • 23:25 Očima BTV (40)

  Očima BTV (40) Kristinka koncert Bratislava

  Události, které byste chtěli zažít! Místa, kam byste se rádi podíval ....

  Události, které byste chtěli zažít! Místa, kam byste se rádi podívali! V pořadu Očima Brněnské televize máte šanci! Každý den se s námi můžete vypravit do atraktivních míst, do kterých se běžný člověk třeba ani nedostane. Zážitek, na který se nezapomíná – Očima Btv

 • 23:35 Cyklus čtení - Karel Čapek (9)

  Cyklus čtení - Karel Čapek (9) Příběh kasaře a žháře

  Povídky Z jedné i druhé kapsy Karla Čapka v dramatickém čtení Zdeňka ....

  Povídky Z jedné i druhé kapsy Karla Čapka v dramatickém čtení Zdeňka Junáka nám umožní na chvíli se zastavit a užít si příjemný relax.

 • 23:55 Centrope (1)

  Centrope (1) Györ

  Vstup zemí Střední Evropy do Evropské unie, ke kterému došlo v roce 20 ....

  Vstup zemí Střední Evropy do Evropské unie, ke kterému došlo v roce 2004, vytvořil zcela nové příležitosti k mezinárodní spolupráci v oblasti. Středoevropský nadnárodní region centrope je prostorem k životu a práci pro více než šest a půl miliónu obyvatel. Představitelé regionů a starostové příhraničního čtyřúhelníku se dohodli na podpoře středoevropského regionu. Tento princip vzájemného sbližování, spolupráce a propagace v regionu se ukazuje z hlediska trvale udržitelného rozvoje potřebný.

Vlna z Brna 2016

vlna1

Lifestylový magazín vysíláme každý všední den 10:00 – 12:00

Pořadem provází dva moderátoři a řeší nejrůznější aktuální a zajímavá témata dotýkající se života každého z nás.

1 2 3 16

Powered By Themekiller.com